Twój schowek
Lista mieszkań
Kariera

Spółka Makurat Invest, będąca częścią Grupy Makurat, powstała w 2015 roku i jest młodym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, realizującym nowoczesną zabudowę wielorodzinną. Do realizacji kontraktów dla Makurat Invest zawiązana została spółka BMI. Zatrudniamy osoby z wieloletnim deweloperskim doświadczeniem, współpracujemy z wieloma wykonawcami i dostawcami materiałów budowlanych w regionie. Obecnie realizujemy osiedle budynków wielorodzinnych w Żukowie oraz przygotowujemy do realizacji nowe inwestycje w powiecie kartuskim. Jesteśmy przedsiębiorstwem dysponującym bankiem ziemi do realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych na wiele lat w przód, co daje możliwość wieloletniej, stabilnej pracy.

 • Inżynier Budowy/Majster Budowy
  Miejsce pracy: Żukowo

  Aktualnie poszukujemy osoby gotowej na podjęcie pracy na stanowisku:

  Inżynier Budowy/Majster Budowy

  Miejsce pracy: Gmina Żukowo

  Zapraszamy do współpracy ludzi z:

  • zaangażowaniem i chęcią do pracy
  • wykształceniem wyższym kierunkowym (nie dotyczy Majstra Budowy)
  • biegłą znajomością i obsługą komputera
  • dobrą zdolnością organizacyjną
  • komunikatywnością i łatwością w nawiązywaniu kontaktów
  • sumiennością, odpowiedzialnością, zaangażowaniem
  • znajomość sprawdzonych technologii w budownictwie będzie dodatkowym atutem

   

  Zakres obowiązków:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją prac na budowie
  • ścisła współpraca z Menadżerem Projektu i Kierownikiem Budowy
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót
  • zamawianie materiałów i sprzętu budowlanego
  • nadzór nad dokumentacją projektową oraz jej zmianami
  • stałe podnoszenie wiedzy w zakresie sprawdzonych technologii

   

  Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole ludzi dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego podczas realizacji różnorodnych inwestycji
  • możliwość poznania obecnie stosowanych technologii robót budowlanych
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • niezbędne narzędzia do pracy

   

  Aplikacja: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: marketing@makuratinvest.pl

   

  Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Makurat Invest Sp. k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów bieżącej i przyszłych rekrutacji”. 

  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

   

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób, których dane są lub będą przetwarzane w związku z udziałem w rekrutacji:

  W związku z realizacją obowiązków wynikających z postanowień Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym „RODO”) informujemy, że: Administratorem Państwa danych osobowych jest Makurat Invest Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Żukowie, przy ul. Jabłoniowej 7, NIP: 589-203-80-25, (dalej zwanym „ADO”). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji rekrutacji na określone stanowisko pracy lub przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podstawą prawną przetwarzania podanych danych osobowych jest udzielona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwia przystąpienie do procesu rekrutacji. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Informujemy, że w każdym przypadku przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wszelkie zgłoszenia związane z przetwarzaniem Państwa danych osobowych należy kierować na adres spółki za pomocą poczty tradycyjnej. W każdym czasie przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku gdy przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. 

  Cel przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od treści udzielonej zgody i może to być: a) przetwarzanie danych osobowych dla celów przeprowadzenia bieżącej rekrutacji w związku z którą ADO wejdzie w posiadanie Państwa danych osobowych, b) przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez ADO. Wobec Państwa osoby nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez istotnego udziału człowieka), w tym Państwa dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane na rzecz podmiotów, z którymi ADO współpracuje podczas przeprowadzania rekrutacji. Okres czasu, przez który Państwa dane osobowe będą przetwarzane, jest uzależniony od celu, w jakim zostały one zgromadzone, tj.: a) w przypadku osób, które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych w celu aktualnie prowadzonej rekrutacji – do czasu jej zakończenia, b) w przypadku osób, które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji – przez okres 5 lat od dnia wyrażenia zgody.

Wyślij swoją kandydaturę:
Maksymalny rozmiar pliku: 1024 KB
Dozwolone typy plików: .doc, .docx, .pdf

Aplikacja: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: marketing@makuratinvest.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Makurat Invest Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów bieżącej i przyszłych rekrutacji”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Makurat Invest Sp. k., z siedzibą przy ul. Jabłoniowej 7, 83-330 Żukowo w celach marketingowych w tym przesyłanie mi informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.