Twój schowek
Lista mieszkań

Zobacz ofertę mieszkań

Szukaj wg parametrów:
m2
m2
Lokal Piętro Powierzchnia Pokoje Odbiór Rzut Szczegóły Schowek
Brak danych

OSIEDLE ZŁOTA RENETA w Żukowie

Osiedle ZŁOTA RENETA w Żukowie to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę życia w centrum dużego miasta, a jednocześnie chcą spędzać wolny czas w naturalnym otoczeniu lasów i jezior.

Obecnie w sprzedaży są mieszkania IV etapu o zróżnicowanych metrażach od 32 do 91 mkw. Obecnie realizowana jest budowa 5 budynków (E, F, G, H, I), w których oddanych do użytku zostanie 235 mieszkań. Budynki E, F, G będą gotowe na początku 2022 roku, a budynki H, I na przełomie 2022 i 2023. 

W każdym z budynków znajduje się nowoczesna WINDA oraz HALA GARAŻOWA i KOMÓRKI LOKATORSKIE.

Na Osiedlu zaprojektowano łącznie 3 PLACE ZABAW, STREFĘ FITNESS oraz BOISKO. Bezpośrednio na Osiedlu funkcjonuje sklep spożywczy.
Urozmaicona zieleń zaprojektowana na Osiedlu zapewnia poczucie relaksu i daje doskonałe warunki do wypoczynku i rodzinnej zabawy. 

Sprawdź dlaczego ZŁOTA RENETA to dobry wybór

 • Atrakcyjność wizualna

  Architektura Osiedla ZŁOTA RENETA cechuje się nowoczesnością i elegancją. Unikatowość każdego budynku została podkreślona akcentami kolorystycznymi na elewacji oraz wewnątrz. Akcenty wzoru kaszubskiego w strefach wejściowych i na korytarzach nawiązują do naszego dziedzictwa i kaszubskiej tożsamości, która w Żukowie jest żywa i kultywowana.
 • Udogodnienia osiedla

  Wszystkie budynki wyposażone są w windy, hale garażowe, rowerownie i komórki lokatorskie. Miejsca postojowe ponadstandardowej szerokości dają komfort parkowania.
  Duża liczba ogólnodostępnych miejsc postojowych na zewnątrz zapewni komfort użytkowania osiedla także Twoim gościom i najemcom. Kurierzy i dostawcy pizzy też nie będą narzekać!
 • Rekreacja i zabawa

  3 place zabaw, strefa fitness i wielofunkcyjne boisko sportowe. A wszystko to, w otoczeniu dużej ilości zieleni!

Kronika budowy

Zapytaj o kredyt

Zapytaj o kredyt

Wypełnij formularz a nasz specjalista
skontaktuje się z Tobą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Makurat Invest Sp. k., z siedzibą przy ul. Jabłoniowej 7, 83-330 Żukowo w celach marketingowych w tym przesyłanie mi informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Lub zadzwoń
Biuro
Biuro:

ul. Jabłoniowa 7
83-330 Żukowo

pon. - pt.: 8:00 - 16:00
pierwsza sobota miesiąca: 8:00 - 13:00