Twój schowek
Lista mieszkań
Powrót

RUSZYŁA BUDOWA IV ETAPU OSIEDLA ZŁOTA RENETA W ŻUKOWIE

13 kwietnia 2021
RUSZYŁA BUDOWA IV ETAPU OSIEDLA ZŁOTA RENETA W ŻUKOWIE

IV etap Osiedla Złota Reneta w Żukowie to innowacyjny projekt, w skład którego wchodzi pięć 5-cio piętrowych budynków, po 47 lokali mieszkalnych w każdym. Podobnie jak w poprzednich etapach, wszystkie mieszkania będą dysponowały ogródkami (na parterze), balkonami lub tarasami (na V piętrze).

Nowość stanowią jednak mniejsze 2-pokojowe mieszkania o powierzchni od 32,6 do 39,0 m2. Dostępne są również większe układy 2-pokojowych lokali o powierzchni od 45,0 do 53,0 m2lub 3-pokojowych o metrażu 47,5 do 75,0 m2. Zdecydowana większość mieszkań 3-pokojowych przewiduje salon z aneksem kuchennym, w których istnieje możliwość wydzielenia odrębnej, widnej kuchni.

Przygotowaliśmy również ofertę specjalną dla bardziej wymagających rodzin – 4-pokojowe mieszkania na ostatniej kondygnacji, dysponujące dwoma łazienkami oraz trzema tarasami.

Z myślą o zmotoryzowanych w IV etapie powstanie łącznie 285 miejsc postojowych – w tym 195 w halach garażowych. W kondygnacji podziemnej dostępne będą również komórki lokatorskie o różnorodnej powierzchni. Udogodnienie będzie stanowić komfortowa winda łącząca wszystkie kondygnacje – od podziemia po V piętro.

Niezmiennie zaprojektowana została urozmaicona zieleń sprzyjająca odpoczynkowi oraz stwarzająca doskonałe warunki do spędzania czasu z rodziną, a z myślą o najmłodszych mieszkańcach – kolejny plac zabaw oraz stanowiące na Osiedlu nowość – wielofunkcyjne boisko sportowe.

Zakończenie budowy pierwszych 3 budynków E, F i G przewidujemy na I kwartał 2022 roku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

235
mieszkań
285
miejsc postojowych
boisko
i kolejny plac zabaw