Twój schowek
Lista mieszkań
Powrót

Start sprzedaży mieszkań na osiedlu Ostoja Nowy Świat

11 lipca 2023
Start sprzedaży mieszkań na osiedlu Ostoja Nowy Świat

Po wielu latach przygotowań i kilku miesiącach od rozpoczęcia budowy mamy przyjemność ogłosić, że w dniu 11 lipca 2023 roku oficjalnie rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w naszej nowej inwestycji wielorodzinnej Ostoja Nowy Świat. Jest zlokaliowana w Barniewicach na terenie Gminy Żukowo, w bezpośrednim sąsiedztwie gdańskiej dzielnicy Osowa. Od pobliskiego Jeziora Wysockiego dzieli nas odległość ok. 900 metrów, a od stacji PKM Gdańsk Osowa ok. 1200 metrów. 

W pierwszym etapie inwestycji Ostoja Nowy Świat powstanie pięć kameralnych budynków. W każdym z nich zaprojektowaliśmy od 12 do 16 mieszkań o metrażach od 25 do 74 m2. Będą to zarówno jednoizbowe kawalerki, jak i lokale 2, 3 i 4-pokojowe. 

Pod budynkami znajdzie sie garaż podziemny połączony windą z kondygnacjami mieszkalnymi. Na terenie zewnętrznym oprócz miejsc postojowych, przewidzieliśmy także ogródki przydomowe i ogólnodostępny plac zabaw. 

Budowa rozpoczęła się w lutym 2023 roku, a planowane zakończenia prac budowlanych przewidziane jest na III kwartał 2024 r. Mieszkania będą oddawane do użytku na początku 2025 roku. 

Szczegóły inwestycji i lista dostępnych mieszkań znajdują się TUTAJ.

W Majówkę biuro sprzedaży nieczynne
01 maja 2023
We wtorek 2 maja nasze biuro sprzedaży będzie nieczynne. Zapraszamy po Majówce i jednocześnie przypominamy, że jak zwykle w pierwszą sobotę miesiąca (tj. 6 maja) jesteśmy dla Was otwarci od 8:00 do 13:00. 
Czytaj więcej