Twój schowek
Lista mieszkań
Powrót

2 etap Ostoi Nowy Świat rozpoczęty!

30 kwietnia 2024
2 etap Ostoi Nowy Świat rozpoczęty!

17 kwietnia 2024 roku miało miejsce symbloiczne wbicie pierwszej łopaty pod budowę 2 etapu inwestycji Ostoja Nowy Świat w Barniewicach. 

 

Jako że budowa 1 etapu osiedla powoli zbliża się ku końcowi, to nadszedł odpowiedni moment, by postawić kolejny milowy krok w rozwoju tej wieloetapowej inwestycji. 

W 2 etapie powstanie 7 budynków, a w nich w sumie 226 mieszkań o różnorodnych układach i metrażach - od kompaktowych 2-pokojowych (od 28 m2) do przestronnych 4-pojojowych (do 87 m2).  Dodatkowo pierwsze dwa budynki zlokalizowane najbliżej ulicy będą dysponowały 7 lokalami uslugowymi, w których zlokalizowany będzie m.in. sklep spożywczny.

Dla potrzeb rekreacji i ruchu na świeżym powietrzu planowana jest budowa boiska sportowego i dużego wielofunkcyjnego placu zabaw - znajdą się na nim m.in. huśtawka, trampoliny, piaskownica, linarium ze zjeżdżalnią oraz strefa street workout.

Projekt naszych budynków - jak zawsze - uwzględnia komórki lokatorskie, windy i rowerwnie, a także miejsca postojowe w halach garażowych. Dodatkowym atutem będzie duża liczba ogólnodostępnych miejsc postojowych na zewnątrz oraz stanowiska ładowania pojazdów elektrycznych.

 

 

7
budynków
226
mieszkań
307
miejsc parkingowych
1
boisko i plac zabaw
7
lokali usługowych

Pierwsze mieszkania z 2 etapu powinny być gotowe na przełomie 2025 i 2026 roku. 

Rozpoczęcie sprzedaży planowane jest na 3 kwartał 2024 roku. 

Chcesz wiedzieć pierwszy? Napisz do nas: sprzedaz@makuratinvest.pl