Twój schowek
Lista mieszkań
Powrót

Zakończyła się budowa IV etapu Osiedla Złota Reneta w Żukowie

31 marca 2023
Zakończyła się budowa IV etapu Osiedla Złota Reneta w Żukowie

Pod koniec roku 2023 zakończyła się budowa IV etapu Osiedla Złota Reneta w Żukowie - mieszkania w ostatnich dwóch budynkach (H oraz I) trafiły do swoich nabywców.  

Etap IV Osiedla Złota Reneta w Żukowie to jedna z największych inwestycji mieszkaniowych, jaka miała miejsce w powiecie kartuskim. W 5 budynkach na ponad 11 tys. m2 powierzchni użytkowej, w trzy lata powstało 235 mieszkań.

Uroczyste wbicie pierwszej łopaty miało miejsce w lipcu 2020 roku - wtedy rozpoczęła się budowa 3 bloków E, F, G, które zostały oddane do użytku w pierwszej połowie 2022 roku. A niespełna rok później, na fali rosnącego zainteresowania naszą inwestycją, rozpoczęliśmy budowę kolejnych dwóch bloków (H, I). Pomiędzy nimi powstał też kolejny, trzeci na osiedlu plac zabaw oraz całkowita nowość - wielofunkcyjne boisko sportowe.

Na początku roku 2023 mogliśmy rozpocząć przekazywanie kluczy nowym 94 właścicielom. Tym samym liczba mieszkań zrealizowanych na Osiedlu Złota Reneta w Żukowie wzrosła do 620.

5
budynków
235
mieszkań
330
miejsc parkingowych
1
boisko i plac zabaw
RUSZYŁA BUDOWA IV ETAPU OSIEDLA ZŁOTA RENETA W ŻUKOWIE
13 kwietnia 2021
Nadeszła długo wyczekiwana chwila – pod koniec lipca otrzymaliśmy decyzję pozwolenia na budowę IV etapu Osiedla Złota Reneta w Żukowie i niezwłocznie zabraliśmy się do prac budowlanych. Już kolejnego dnia na budowę wjechał sprzęt ciężki, a parę dni później sam Prezes Spółki Mirosław Makurat wbił symboliczną „pierwszą łopatę”.  Na budowie pojawił się także „pierwszy beton”.
Czytaj więcej